Pomoc dotycząca pielęgnacji i dopasowania produktów

Dowiedz się więcej o materiałach Ray-Ban najwyższej jakości. Zobacz, jak dbać o swoje okulary Ray-Ban. I dowiedz się wszystkiego o rozmiarach i modelach Ray-Ban.

Pomoc dotycząca produktów

Materiały Ray-Ban

Oprawki Ray-Ban wykonane są z szeregu innowacyjnych materiałów, dzięki czemu zapewniają nie tylko uwielbiany legendarny styl, ale również najwyższą praktyczność użytkowania.

Wybierz kultowy octan, superlekki tytan lub wiele innych!

Soczewki Ray-Ban są niezaprzeczalnie autentyczne i dostosowane do Twojego stylu życia.

Zaakcentuj swój aktywny tryb życia najbardziej zaawansowanymi soczewkami Chromance stworzonymi dla sportowców.

Odkrywaj świat w jakości HD z przeciwsłonecznymi soczewkami Polarized zapewniającymi wysoki kontrast i jasność widzenia.

Zapewnij sobie idealne dopasowanie z Evolve, reagującymi na światło soczewkami skutecznie dostosowującymi się do warunków oświetlenia.

Chroń swój wzrok przed światłem niebieskim z Optical Blue Light Filter, soczewkami odpowiadającymi na potrzeby cyfrowego stylu życia.

Szukaj po obrazie

Spodobał Ci się któryś z modeli Ray-Ban, ale nie pamiętasz jego nazwy? Żaden problem. Kliknij w link i przejdź do szukania po obrazie. Znajdź wyraźne zdjęcie oprawek, wgraj je (lub wklej link) i sprawdź wyniki!

Pielęgnacja produktów

Zadbaj o swoje okulary tak, jak na to zasługują, z akcesoriami Ray-Ban. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzeba do utrzymania okularów Ray-Ban w formie – od idealnych etui po zestaw do czyszczenia.

Dopasowanie produktów

Każda osoba jest wyjątkowa! Dlatego stworzyliśmy przewodniki dotyczące rozmiarów oprawek i ich doboru do kształtu twarzy.

Chcesz dobrać idealny dla siebie rozmiar okularów Ray-Bab? Weź centymetr krawiecki i przejdź do przewodnika o rozmiarach.

Chcesz dobrać idealny dla siebie model okularów? Przejrzyj nasz przewodnik dotyczący doboru oprawek do kształtu twarzy i znajdź odpowiednie dla siebie okulary Ray-Ban.

Chcesz przymierzyć nasze modele? Włącz kamerkę i wypróbuj nasze wirtualne lustro!