LENSLER

1937 yılından beri piyasa lideri Ray-Ban, ikonik modellerini gurur duyduğu en son teknoloji ve renk yelpazesine sahip olağanüstü yenilikçi lensler ile donatarak, gelişmeye devam ediyor.

G-15
GÖRÜNÜR IŞIĞIN %85'İNİ EMER
BI-GRADIENT
ARKA TARAFI BOYANMIŞ
LEGENDS
YÜKSEK KALİTE KRİSTAL
AYNA
TAM DÜZGÜN TABAKA
DEGRADE
Renkli bir hayat için sınırsız nüans seçimi.
POLARIZED
B-15
DÜŞÜK IŞIK ŞARTLARINDA DAHA FAZLA KONTRAST

G-15

KLASİK LENSLER

Yeşil lensler, görünür ışığın %85'ini emerek ve mavi ışığın çoğunu bloke ederek, daha iyi görüş netliği ve dikkate değer renk kontrastı sağlar, daha ‘doğal bir görüş’ sunar. Hayata bir camdan bakmanıza rağmen bunun farkına varmayacaksınız.

Hayata bir camdan bakmanıza rağmen bunun farkına varmayacaksınız.
GÖRÜNÜR IŞIĞIN %85'İNİ EMER

B-15

KLASİK LENSLER

Bu kahverengi lens, bunun ikiz camının yüksek performans kalitesi ile aynı kaliteye sahiptir, ancak göreceğiniz gibi bunlar tamamen aynı değildir.

Kahverengi lens, düşük ışık şartlarında daha fazla kontrast sunar, diğer fanilerin yollarını kaybetmesi mümkün olduğunda Size, daha net görmeniz için gereken gücü verir.
DÜŞÜK IŞIK ŞARTLARINDA DAHA FAZLA KONTRAST

DEGRADE

DEGRADE LENSLER

KRISTAL - Kristal camın arka tarafı, yüksek vakumlu prosesler kullanılarak boyanmıştır. Bu, pürüzsüz renk geçişleri gerçekleştirmek için ince oksit tabakalarının camlara yapışmasını sağlar.

PLASTİK - Plastik Ray-Ban lens, belirli bir kimyasal daldırma prosesi sayesinde koyudan açığa nüanslamada geçiş gerçekleştirir.

Renkli bir hayat için sınırsız nüans seçimi.

PRESCRIPTION

RAY-BAN OPTİK GÖZLÜKLER

İleri teknoloji ve kalite kontrol yöntemleri sayesinde, ihtiyacın olan camları en sevdiğin Ray-Ban modelinin çerçevesine uygulamak bizim görevimiz.

Beyaz veya renkli, orijinal Ray-Ban progresif camları.
EŞSİZ RAY-BAN LOGOSU YEPYENİ OPTİK GÖZLÜKLERİNİ SÜSLÜYOR

PRESCRIPTION

RAY-BAN NUMARALI GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ

Öncü DST (Digital Surface Technology) teknolojisi yüksek kaliteli camlar sayesinde mükemmel bir görüntü sağlar. Optik teknolojinin sınırlarını aşan bu yöntem, camları kişisel ihtiyaca göre ayarlayarak her tür optik kusura çare sunar.

Beyaz veya renkli, orijinal Ray-Ban progresif camları.
EŞSİZ RAY-BAN LOGOSU YEPYENİ NUMARALI GÜNEŞ GÖZLÜKLERİNİ SÜSLÜYOR

AYNA

ÖZEL LENSLER

Bu lens üzerindeki ayna kaplama uygulaması, gelişmiş bir teknolojik proses aracılığı ile gerçekleştirilmiştir; bu proseste, kızgın metal oksitleri düzgün bir tabaka sağlamak için eriyerek moleküler seviyede camla birleşmiştir.

Ayna kaplama, yansımayı azaltmaya yardımcı olur, kıskanç bakışları saptırır ve size eşsiz bir görüntü verir.
TAM DÜZGÜN TABAKA

legends

ÖZEL LENSLER

Yeni, sınırlı edisyon ‘Legend’ lens, UV ışınlarına karşı koruma sağlayan yüksek kalite kristalden üretilmiştir. Ayrıca bunlar, daha iyi görüş netliği ve dikkate değer renk kontrastı sunar.

Aralarından seçim yapılacak çeşitli renk ve tarz kombinasyonları ile bunlar vintage tarzda, ama demode değildir.
YÜKSEK KALİTE KRİSTAL

Polarized

polarize lensler

Kendiliğinden yansıtma: iyi. Yüzey yansıtması: çok iyi değil. Dikkat dağıtıcı polarize, namı diğer yansıyan ışığın gözlerinize ulaşmasını ortadan kaldırır. Bu doğrultuda krom ve büyük su kütleleri gibi parlak yüzeylerin parlaklığını önemli ölçüde azaltır.

lenses
  • Eliminate Glares
  • Enhances Contrasts
  • Reduce Eye Strain
  • Increases Visual Clarity


Bu web sitesi veya site tarafından kullanılan üçüncü taraf araçları, işleyiş için gerekli ve ilgi alanlarınıza göre reklamlar gönderme imkanı dahil olmak üzere tanımlama bilgileri politikasında belirtilen amaçlar için yararlı tanımlama bilgilerini kullanır. Daha fazla bilgi almak ya da bazı veya tüm tanımlama bilgilerine izin vermeyi reddetmek istiyosanız lütfen tanımlama bilgileri politikasına danışın.
Bu banner'ı kapatarak, bu sayfayı kaydırarak, bir bağlantıyı tıklayarak veya herhangi başka bir şekilde gözatmaya devam ederseniz, tanımlama bilgilerinin kullanımını kabul etmiş sayılırsınız.