DAVRANIŞ 1 - Open your heart DAVRANIŞ 1

Göz Göze Videoları GİRİŞ

Bir zamanlar bilge bir adam “gözler ruhun aynasıdır” demiş ve görünen o ki haklıymış.

Yapılan araştırmalara göre, bir insanın gözünün içine 4 dakika bakıldığında son derece derin ve anlamlı bir bağlantı kurulabiliyormuş, yabancı biri olsa bile. Farklı hayat hikayeleri olan 10 kişiyi bir araya getirip birbirlerine kalplerini açarak bugün oldukları insanı anlatmalarını istedik.

Deney 1 MUSTAFA VE VICTORIA

MUSTAFA

Yıllar boyunca boks Mustafa'yı sokaktan ve beladan uzak tuttu. Bu spora ne kadar minnettar olduğunu ifade etmek amacıyla, zor durumda olan gençlerin sorunlarını tutkuya dönüştürmelerini sağlayan bir boks programı geliştirdi.

VICTORIA

Victoria hayata zor bir başlangıç yapan kasabalı bir kız. Bugün Victoria New York şehrinde yaşıyor ve Burning Man festivalinde keşfettiği ateşle gösteri tutkusunu seyircileriyle paylaşıyor. Okula geri dönmeyi ve diğer insanlara yardım etmeyi çok istiyor.

"Herkesin iyi olacağını ve herşeyin yolunda gideceğini bilmek isterdim, öyle ya da böyle."

Deney 2 LORELEI VE MYLES

LORELEI

Yıllar boyunca masa arkasında çalıştıktan sonra Lorelei yoğun bir kişisel arayış sonrası modellik tutkusunu keşfetti.

MYLES

Myles, Vermont'un kırsal bölgesinde yetişmiş. Bugün şehir hayatını yaşayan genç bir model olarak ilk adımlarını atıyor.

"Şimdiye kadarki en değerli anım sevgilimle tanıştığım günün hatırasıdır."

Deney 3 WALTER VE DANIELLA

WALTER

New York'un geleneksel ailelerinden birinde yetişen ve Haiti'de gerçekleşen depremden birkaç gün sonra adaya uçup hayat kurtarma programına katılan Walter, yardımcı hekim görevini sürdürüyor.

DANIELLA

Zor bir çocukluk yaşadıktan sonra Danielle transgender kimliğini kabul etmeyi başardı, ve deneyimlerini halka açık konuşmalarında gururla paylaşarak, bu konunun iletişime açık olması için gayret ediyor.

"..Sanırım elbiseyi giyip peruğu taktığım andı. Makyajla ilgili ne yaptığımın farkında değildim ama hayatımda ilk defa o kişinin ben olduğunu hissettim."

Eye To Eye Sonuçlar

Kalbini açmak cesaret ister. Kendini, ne düşündüğünü açığa çıkarıp diğer insanların yargısına açıksın. Ve bu durum seni savunmasız bırakabilir.

Bazen seni zayıf gösterdiğini düşündüğün şeyler aslında güçlüi tarafındır. Yaşadıkların ve fikirlerin seni sen yapan özelliklerdir.

Kendini diğer kişilerle açman atabileceğin en güçlü adımlardan biridir. Fakat kendine ve hislerine güvenmen gerek.

#ITTAKESCOURAGE fakat buna değer. Sen de dene, aç kalbini.

Göz Göze
Ray-Ban Clubround tarafından sunulmuştur

Yeni Clubroundları satın al

Bu web sitesi veya site tarafından kullanılan üçüncü taraf araçları, işleyiş için gerekli ve ilgi alanlarınıza göre reklamlar gönderme imkanı dahil olmak üzere tanımlama bilgileri politikasında belirtilen amaçlar için yararlı tanımlama bilgilerini kullanır. Daha fazla bilgi almak ya da bazı veya tüm tanımlama bilgilerine izin vermeyi reddetmek istiyosanız lütfen tanımlama bilgileri politikasına danışın.
Bu banner'ı kapatarak, bu sayfayı kaydırarak, bir bağlantıyı tıklayarak veya herhangi başka bir şekilde gözatmaya devam ederseniz, tanımlama bilgilerinin kullanımını kabul etmiş sayılırsınız.