DAVRANIŞ 4

Sound of Sorry Sound of Sorry

Sound of Sorry

Üç boyutlu bir deneyim için tam ekrana geç

Sound of Sorry

Lütfen sesi yükselt

Sound of Sorry

Sesleri değiştirmek için tıkla

Sound of Sorry

Ses için tıkla

Sound of Sorry

Yüklüyor...
lütfen bekleyiniz

Sound of Sorry
Sound of Sorry
Ses için bir
kişinin üzerine basın

Sound of Sorry Sound of Sorry

FACE CRITICS THE SOUND OF SORRY

Hayatın belli bir noktasında hepimiz yargıyla karşılaştık. Ve birçoğumuz için bu deneyim içimizde büyük bir yara izi bırakabilir. Kişisel bütünlüğümüz affetmeye yardımcı olsa bile, yapılan yanlışı telafi etmek için özür dilemek gerçek cesaret ister.

Gözlemci cesaret nedir bilmez, bunu sadece cesur kişi uygular. Bu sosyal deney sayesinde, kırılan ilişkilerin yeniden bütünleşmesi için bir şans tanıyoruz.

BİR HİKAYE ERIK VE SUSIE

ERIK'İN ÖZÜR DİLEMESİNİ İZLE
'Hayatımdaki hedeflerimden biri pişmanlık duymadan yaşamak'

Bu, aslında yaşanmayan bir ilişki hakkında yalan söyleyen lise arkadaşı Erik tarafından ağır bir şekilde sindirilen Susie'nin hikayesi. Birkaç yıl sonra Erik yanlışını ortaya çıkarıp özür dileme fırsatını çiğnediği için, geriye kalan tüm lise dönemi boyunca Susie ‘kolay bir kız’ olarak tanınıp hakkında hep dedikodu yapıldı.

“Yalan söyleyip seni yaraladığım için ve yaratmış olduğum bu durum için özür dilerim.“

İNTERAKTİF ŞARKIYI ÇAL

BİR HİKAYE JAY VE BRENDAN

JAY'İN ÖZÜR DİLEMESİNİ İZLE

Bu Brendan ve abisi Jay'in hikayesi. Küçük yaştan itibaren Jay kardeşini sürekli rahatsız ediyordu. Jay'in bu davranışı yüzünden de Brendan büyüdükçe hep dikkat çekmemeye çalışmıştı.

Bu 36 yılda duyduğum en büyük pişmanlık olsa gerek'

“Sana bunca zaman kötü davrandığım için özür dilerim. Sen mükemmel bir insansın.“

İNTERAKTİF ŞARKIYI ÇAL

BİR HİKAYE LILY VE MATTHEW

LILY'NİN ÖZÜR DİLEMESİNİ İZLE
Birbirimizi affedip dost olmamızı ümid etmiştim’

Bu Lily ve Matthew'un hikayesi: bu çiftin ilişkisi acı bir şekilde sonuçlandı. Bir an önce birlikte yaşama kararını aldıktan sonra Lilly, Matthew'u tamamen dışlayarak çift adına en önemli kararları almaya başladı.

“Seni kale almadığım için üzgünüm.“

İNTERAKTİF ŞARKIYI ÇAL

RAY-BAN ROUND
FACE CRITICS'İ SUNAR

RAY-BAN ROUND MODELİNİ SATIN AL

Bu web sitesi veya site tarafından kullanılan üçüncü taraf araçları, işleyiş için gerekli ve ilgi alanlarınıza göre reklamlar gönderme imkanı dahil olmak üzere tanımlama bilgileri politikasında belirtilen amaçlar için yararlı tanımlama bilgilerini kullanır. Daha fazla bilgi almak ya da bazı veya tüm tanımlama bilgilerine izin vermeyi reddetmek istiyosanız lütfen tanımlama bilgileri politikasına danışın.
Bu banner'ı kapatarak, bu sayfayı kaydırarak, bir bağlantıyı tıklayarak veya herhangi başka bir şekilde gözatmaya devam ederseniz, tanımlama bilgilerinin kullanımını kabul etmiş sayılırsınız.