TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIES. ZAMYKAJĄC TĘ WIADOMOŚĆ I KONTYNUUJĄC PRZEGLĄDANIE TEJ WITRYNY, ZGADZASZ SIĘ NA WYKORZYSTYWANIE PRZEZ NAS PLIKÓW COOKIES. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ, CZYTAJĄC NASZĄ
X

NAGRODY I REGUŁY

Wyśnij marzenie, podziel się nim i przeżyj to.


Co możesz wygrać.
Pierwszym krokiem w kierunku realizacji Twojej wizji jest podzielenie się nią. Ray-Ban chce wynagrodzić najbardziej odważne wizje na świecie poprzez pomoc w ich realizacji. Aby dowiedzieć się więcej jak zgłosić swój pomysł na platformie Ray-Bana „Envision” przeczytaj sekcję „Jak zgłosić marzenie”. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy najbardziej dzikie i oryginalne odzwierciedlenia stanu ducha i autentyczności, a potem pomożemy przemienić je w rzeczywistość.

Jak zgłosić marzenie.
Nie wycofuj się. Wszystko o co prosimy to tylko 200 lub mniej słów. Zdjęcia mówią więcej niż słowa więc do tekstu dołącz fotografię lub video. Każda historia ma gdzieś swój początek. Zacznij ją w tym miejscu. Zgłoś swoje marzenie.

KONKURS ENVISION DOBIEGŁ KOŃCA. ZWYCIĘZCĄ ZOSTAŁ ŁUKASZ WRZAŁ
Dj, który odwiedzi 11 europejskich państw i miksując muzykę elektroniczną nagra całą podróż ze specjalnych kamer 3D z perspektywy trzech stron.